... x ... ( ... )

Auction closure: 29-03-2024 01:58 local time Belgium, except any extentions

vader:

moeder:

Verkoopprijs: €4000

De verahof familie is misschien wel de beste eventing stam van dit moment. Alle nakomelingen van de volbloed merrie southern Queen in combinatie met Vigo d’arsouilles zijn geschikt voor de topsport. Het begint met exterbaria van het verahof die met karin Donckers op 4 * eventing heeft gelopen en een prachtige internationale carriere heeft gehad. De volle broer Fletcha van het verahof is de meeste bekende van het stel en loopt momenteel 5* en weet regelmatig top klasseringen te behalen of gewoon te winnen. Leipheimer is de achtjarige goed gekeurde volle broer die vorige jaar in Le lion d’angers op het wk jongen paarden een prachtige 4 plek wist te machtigen en dus nu al zich met de wereld top kan meten . Op 8 jarige leeftijd al in het belgisch team opgenomen worden in de 4* wedstrijd van waregem voor de Nationscup is eigenlijk ook uitzonderlijk. Malori de volle zus is eerste voor de fokkerij benut maar gaat in een snel treinvaart de broers in de sport achterna en liep met succes haar eerste internationale 2* wedstrijd  in  varseveld.  Zowel Leipheimer als Malori gaan een mooi topsport carriere tegemoet. Voor iedereen die in sport en fokkerij met een goed fundament wil starten is hier de mogelijkheid om deze unieke stam op stal te krijgen.
De merrie uit Malori van het Verahof Lovely lady Dutch ES ( Gemini x vigo d’arsouilles) voert 90% volbloed en is gecombineerd met Eames de Hus. De kans dat dit een mooi bloed gemaakt veulen zal opleveren is zeer groot. Eames de Hus brengt naast springtalent ook mooi bewegingen mee en heeft een zeer groot atelthisch vermogen.

n 2016 haalden we met Eames de Hus de blikvanger van de Zangersheide najaarskeuring in huis. Eames overtuigde niet alleen met zijn indrukwekkende uitstraling en dito kwaliteiten op de sprong, hij komt ook uit een goed nest. Eames de Hus is het resultaat van de aanparing van vice-Europees Kampioen Conrad de Hus met de merrie Miss Coriano (v. Coriano Z). Uit dezelfde moeder komen reeds 3 goedgekeurde en sportief presterende hengsten: Callaho Con Coriano (v. Contender), Conzil 2 (v. Cristo) en Cassirano Del Rilate (v. Cassini I). De grootmoeder van Eames, Erioca II, is eveneens de moeder van de internationaal winnende GP-paard Something Special. Het betreft de Holsteiner-stam 703, die onder meer ook Carinjo HDC voortbracht, winnaar van de Grote Prijs in Saint-Tropez en Los Angeles met Patrice Delaveau..
De eerste jaargang van Eames werd geboren in 2018 en lijkt alvast veelbelovend. Zijn veulens zijn modern, goedgebouwd en gezegend met een prima bewegingsmechanisme.

Vader gemini is een kloon van de beroemde hengst gem Twist
Gem Twist was reeds bij leven al een legende. Hij had een ongekend springvermogen. Met diverse ruiters sprong hij op het allerhoogste niveau waarbij zijn geweldige karakter en inzet geroemd werd.
Gem Twist is tot op heden het enige paard dat driemaal de ‘American GP Association Horse of the Year’ award won. In de jaren ’80 werd de witte volbloed wereldberoemd. In 1987 won Gem Twist zilver op de Pan Am Games, en jaar later won de volbloed twee zilveren medailles tijdens de Olympische Spelen van Seoul. Gem Twist werd op de eerste World Equestrian Games in 1990 uitgeroepen tot beste paard van het WK.
Gemini xx heeft inmiddels al meerdere nakomelingen goedgekeurd bij het BWP.

29-03-2024 (Geboortedatum)

Blijf op de hoogte & mis geen enkele veiling