... x ... ( ... )

Auction closure: 19-04-2024 21:42 local time Belgium, except any extentions

vader:

moeder:

Instelprijs: € (nog geen bod uitgebracht)

Vaderlijn; deze hengst heeft zich al zeer zeker bewezen, ook als jonge hengst. Het is een van de eerste goedgekeurde hengsten van de populaire hengst Gemini XX en de eerste veulens zullen in 2019, dit jaar, geboren worden.
Pegasus van ’t ruytershof is uit een zeer goede moederlijn gefokt, waarbij de overgroot moeder de volle zus is van Emerald van ’t ruytershof.
Deze hengst zal zich dus niet alleen aan vaderskant bewijzen binnen de fokkerij, maar zal ook de genen van de beroemde Emerald doorgeven aan zijn nakomelingen.

Moederlijn: de merrie waar dit embryo uit gaat komen, is de bekende Wishful Thinking. Deze merrie heeft zich binnen de eventing zeer goed bewezen, waaronder de overwinning in Strzegom tijdens een junioren wedstrijd, een zilveren medaille bij het NK junioren in 2015 en een zilveren medaille in 2018 op het NK in varsseveld in de 2*.

Wynona is een merrie met een top-instelling die altijd alles geeft en er alles aan doet om veilig aan de finish te komen. Wij denken een ideale merrie voor de fokkerij. Ze heeft al twee prachtige nakomelingen gebracht van Herald III en is dit jaar drachtig van Pegasus van ‘t Ruytershof (Gemini xx X Bamako de Muze x Diamant de Semilly).

Kortom, dit veulen zal beschikken over wilskracht, een top instelling en goede springgenen. Doordat aan moederskant de eventingsport heel goed is bevestigd, zal dit veulen zeker kunnen uitgroeien tot een goed eventingpaard.

19-04-2024 (Geboortedatum)

Latest bids

21:04:39      Vigaro v't Eekhoute €6500
21:04:16      Rheinquelle P €7000
21:04:48      Vicaris Prinsenveld DSC €7000
20:04:57      Utope R €8000
20:04:24      Utope R €7500
20:04:53      Utope R €7000
19:04:10      Vermicelli van de Meerputhoeve €7500
19:04:15      Hercules Z €7000
Blijf op de hoogte & mis geen enkele veiling