Happy AL Z

H-Ekwador x Contender ( Norway )

Verkocht naar: Verenigde Staten

vader:
H-Ekwador

Heraldik xx Caramel xx Wiesenklee xx
Cranora xx
Heraldika xx Cale xx
Helga xx
Enigma Corofino I Corrado I
Valeska IV
Erna Klein Landgraf I
Ninea

moeder:
Norway

Contender Calypso II Cor de la Bryere
Tabelle
Gofine Ramiro Z
Cita
Fatima Lavada Landgraf I
Lupine
Junda Cor de la Bryere
Enzie

HAPPY AL Z, is een prachtig gemodelleerd hoogbenig hengstveulen, een echte blikvanger. HAPPY AL Z beschikt niet alleen over een zeer interessant pedigree maar ook over 3 goede tot zeer goede basisgangen en wat we ook niet mogen vergeten is dat hij een heel fijn karakter heeft.

Zij vader H-EKWADOR is een aansprekende hengst, met zeer interessante bloedlijnen en beschikt over veel sportkwaliteiten. H-EKWADOR is een zeer imponerende hengst. Met zijn koninklijke uitstraling zette hij een Olympische dressuurcarrière op Grand-Prixniveau neer. Hij nam deel aan de Olympische Spelen London 2012, het WK in Lexington, drie wereldbekerfinales en evenveel EK's Topklasseringen tijdens de Grand-Prix's van Odense, Leipzig, Bremen, Warschau en Hagen sieren zijn sportieve carrière.
H-EKWADOR is zeer veelzijdig. de afstamming van E-EKWADOR verenigt dressuur met springen en eventing. Hij combineert de allerbeste volbloedstam van Heraldik XX met de fascinerende Holsteinerstam van Corofino I.
Vader Heraldik XX is zonder twijfel de best fokkende volbloedhengst in de moderne sportpaardenfokkerij geweest. Hij presteerde zelf op wereldbekerniveau in de internationale springsport en is een succesvolle vererver van eventing, spring- en dressuurpaarden. Herald II en Hoyo de Monterey zijn enkele bekende GP springpaarden. Butts Avedon was de Duitse landskampioen bij de vijfjarige veelzijdigheidspaarden. Heraldik XX staat op de derde plaats in de WBFSH ranking lijst als vader van eventers. Het grootste succes in de fokkerij boekte hij wellicht op de Olympische Spelen Hongkong. Daar wonnen zijn zonen Butts Abraxxas en Butts Leon met Ingrid Klimke en Andreas Dibowski teamgoud in de eventing.
Grootmoeder Enigma (de moeder van H-Ekwador)is een Holsteinse merrie van Corofino (Corrado I x Fernando I). De moederlijn vervolgt met grootmoeder Erna Klein. Zij is een dochter van de invloedrijke Landgraf I uit Ninea, een nakomelinge van B.Raimond.

De moeder van HAPPY AL Z is de merrie Norway zij is de dochter van de (inmiddels overleden) wereldberoemde hengst Contender. Contender was een van de meest invloedrijke verervers in de Holsteiner fokkerij. De reservekampioen van de keuring in 1986 stond sinds 2001 in Haselau, op dekstation Lienau. Contender heeft 127 goedgekeurde zonen en 1198 geregistreerde fokmerries . Met name in Oldenburg, waar hij de eerste drie jaren na zijn goedkeuring dekte, heeft hij voor veel goede nakomelingen gezorgd, zoals elitemerrie Riconda, de goedgekeurde hengsten Continue, Caius, Clinton, Calvador, Cashman, Campamento, Con Air, Colander, Conteur en Contendro I en II. elitemerrie Riconda, de goedgekeurde hengsten Continue, Caius, Clinton, Calvador, Cashman, Campamento, Con Air, Colander, Conteur en Contendro I en II.
Contender gaf zijn springgenen door aan zijn nakomelingen. Kinderen van Contender hebben in de springsport meer dan 7,7 miljoen gewonnen. De in Nederland gefokte Montender (mv. Burggraaf) behaalde onder Marco Kutscher in 2004 op de Olympische Spelen in Athene individueel en teambrons, en op het EK in 2005 twee keer goud. Andere succespaarden van Contender zijn Checkmate (Meredith Michaels-Beerbaum), Collin (Toni Hassmann), Con Air (Lars Bak Andersen, Otto Becker en Jose Maria Larocca), Controe (Jörg Kreutzmann en Marco Kutscher), Chiara (Ludger Beerbaum), Carlo (Nick Skelton, Sergio Alvarez Moya) en Colore (Hans-Dieter Dreher)
Moeder Norway is altijd ingezet voor de fokkerij. In de moederlijn van Norway  komen we terug op de hengsten Lavado en Cor De La Bryere, en vinden we ook nog enkele 1.60/1.45 en 1.35 m Spr e een ZZL dressuur paard terug.
KORTOM HAPPY AL Z een echte BLIKVANGER en door zijn SCHOONHEID, OPVALLENDE bewegingen en TOP karakter en ook nog eens eens SUPER interessant pedigree, maakt hem tot TOEKOMSTIGE TOPPER.

https://www.horsetelex.nl/horses/pedigree/2089782/happy-al-z

01-02-2019 (Geboortedatum) 21% (BTW) The Netherlands - Aarle-Rixtel (Locatie)

Blijf op de hoogte & mis geen enkele veiling