Khaleesi van't Zelfert

Quint x Scandic ( Cewelelaleen )

Veiling van 23-10-2020 10:02 tot 27-10-2020 20:15

vader:
Quint

Quintender Quinar Quidam de Revel
Adele
Klara I Contender
B-Estelle
Amazing Chica Chico's Boy Carpaccio
Eluna
Amazing Girl Corradino
A Fine Girl

moeder:
Cewelelaleen

Scandic Solos Carex Castro
Solos Larix
Noraline Amiral
Joline
Welelaleen Mantovani Quattro B
Brieka
Lelaleen Veneur du Prelet
Felaleen

Veiling start in:

Instelprijs: €5000

Chique uitstraling, gecombineerd met een werkwillige instelling: paard voor de toekomst

Een prachtige parel deze merrie Khaleesi van ’t Zelfert, met veel front, spijkerhard beenwerk, drie goede gangen en een fijn lichaamsgebruik. Haar chique uitstraling, gecombineerd met een werkwillige werkinstelling maakt haar een paard voor de toekomst. Deze Khaleeshi liep als 4-jarige al enkele B-eventingwedstrijden foutloos uit, en heeft nu als 5-jarige al enkele L-eventingwedstrijden foutloos uitgelopen. Khaleeshi heeft een fijne werkinstelling, ze is door haar scherpe karakter minder geschikt voor de amateur of weinig ervaren ruiter/amazone.  In de Dutch Eventing Young Horse Trials heeft ze alle edities foutloos gelopen: dat betekent een mooie opleiding als basis voor haar eventingcarrière.

De internationaal springende Quint, goedgekeurd bij het Anglo-European Studbook, tekent voor het vaderschap van deze vijfjarige Khaleesi van ’t Zelfert. Quint heeft een Oldenburgse moederljn waarvoor steeds krachtige Holsteinse hengsten als partner zijn ingezet. Quint was één van de mooiste, lenigste en intelligentste hengsten van de hengstenkeuring en werd alom geprezen om zijn kwaliteiten. Als eerste telg uit een degelijke stam kon hij niet op zijn familiaire lauweren rusten, vandaar dat hij nu AES gekeurd is. Vader Quintender (v. Quinar) is een internationale 1.60m springhengst die gereden wordt door Ludo Philippaerts. Quint’s moeder Amazing Chica is een staatspremiemerrie van de Holsteiner hengst Chico’s Boy.

De vader van Cewelelaleen is Scandic, de Nederlands gefokte dressuurcrack die onder Patrik Kittel zoveel furore heeft gemaakt met overwinningen op het allerhoogste dressuurniveau in de hele wereld. De imponerende voshengst, de beste hengst op de wereldranking dressuur, combineert Deen, Zweedse, Holsteins en Nederlands bloed.

De Dutch Eventing Edition 2020 is een samenwerking tussen Dutch Eventing Stables en ET Auction. Voor vragen over de collectie kunt u contact opnemen met dhr. Rene van der Leest van Dutch Eventing Stables - +31653 16 08 28 - info@dutcheventingstables.nl.

Heeft u interesse in dit paard? Dan is het mogelijk om een afspraak te maken en het paard te zien of te rijden. Neem hiervoor vrijblijvend contact op met met Rene van der +31653 16 08 28

Alle rijpaarden zij gekeurd. Voor keuringsrapport, x-rays en verdere informatie: info@dutcheventingstables.nl

25-06-2015 (Geboortedatum) NO VAT (BTW) The Netherlands - Slagharen (Locatie)

Blijf op de hoogte & mis geen enkele veiling