... x ... ( ... )

Auction closure: 26-04-2024 03:01 local time Belgium, except any extentions

vader:

moeder:

Verkoopprijs: €5500

Belofte met een prachtige verzameling topbloed

Naam paard: Miss Leipheimer Dutch ES
Geslacht: merrie
Geboortedatum: 1 mei 2021
Vader: Leipheimer van ‘t Verahof
Moeder: Three Times a Lady
Vader van moeder: Roven XX

Hoeveel eventingsport wil je gecombineerd hebben in een veulen? Het prachtige en goed ontwikkelde veulen Miss Leipheimer Dutch ES is een dochter van de bekende Leipheimer van het Verahof uit de Roven XX-merrie 3 Times A Lady. En de volle zus van de jonge hengst Next level Leipheimer die dit jaar werd goedgekeurd bij het NRPS, een hengst die beschikt over enorm veel vermogen. Dit veulen heeft alles mee om uit te blinken in sport en fokkerij!

Leipheimer van ’t Verahof is de Vigo d’Arsouilles uit de geweldige Volbloed-merrie Southern Queen die internationaal op 4*-niveau loopt met Karin Donckers. Als 8-jarige al haalde hij de Olympische kwalificatie binnen voor Tokio! Vader Vigo d’Arsouilles behoeft als wereldkampioen weinig toelichting, maar zijn moeder is minstens even succesvol: Southern Queen staat aan de wieg van een zeer succesvolle en uitgebreide spring- en eventinglijn. Leipheimers volle broer Fletcha van’t Verahof werd met Karin Donckers zesde op de WEG 2014 in Caen nadat ze eerder ook al Belgisch kampioen werden in 2013. En volle broer Extebaria van ’t Verahof liep eveneens eventing op internationaal driesterrenniveau onder Karin Donckers. Heras van ’t Verahof (v. Carabas van de Wateringhoeve) sprong dan weer 1m60.

Moeder 3 Times a Lady was op het EK voor junioren in Polen de beste Nederlandse combinatie. Ze is altijd een zeer opvallende verschijning in de sport geweest, een machine in het terrein: altijd op tijd binnen, probleemloos een Z-dressuur proef kunnen lopen met prachtige resultaten en een fijn springpaard. 3 Times a Lady valt vooral op door haar heel fijne, grote galop in het terrein en is altijd probleemloos binnen in de tijd gebleven.

26-04-2024 (Geboortedatum)

Blijf op de hoogte & mis geen enkele veiling